• ul. Pułaskiego 21, 58-100 Świdnica,
  • ul. Rynek 22, 58-300 Wałbrzych
  • expertpro@expertpro.pl

Jasne zasady

Od wielu lat pomagamy osobom takim jak Państwo realizować marzenia. W przypadku produktów finansowych (kredyty, ubezpieczenia ...) nie pobieramy opłat za nasze usługi

Analiza Sytuacji

Podpowiadamy możliwości kredytowe w oparciu o Państwa aktualną i przewidywaną w przyszłości sytuację finansową

Doświadczenie

Skutecznie pomagamy w kwestiach finansowych od ponad 10 lat, często obniżając koszty kredytu nawet o 30%

To takie proste. To takie oczywiste. To ExpertPro!

Zostaw nam niezobowiązującą wiadomość. Dowiedz się, jak wiele dobrego możemy dla Ciebie zrobić.

Wypełnij
formularz

Spotkajmy
się

Złóż
Wniosek

Skorzystaj z promocji
"Zwrot za wycenę"

Kredyt to decyzja na lata, wybierz mądrze

Możesz czuć się bezpiecznie! Nie przestaniemy dopóki, nie przedstawimy Ci najkorzystniejszej możliwości

Zamów rozmowę

Pytania i Odpowiedzi Faq’s

Jesteśmy sprawdzonymi ekspertami finansowymi. Od wielu lat pomagamy osobom takim jak Państwo realizować marzenia o własnym domu/mieszkaniu.
Zobacz najczęstsze pytania i odpowiedzi

W zależności od rodzaju kredytu procedura może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Analitycy bankowi potrafią wymyślić naprawdę niesamowite rzeczy, dlatego dzięki profesjonalnemu ekspertowi przyspiesz działanie i wyeliminuj niepotrzebny stres.
Korzystanie z usług eksperta finansowego w naszej firmie jest bezpłatne. Oferty kredytowe, które Państwu przedstawiamy są takie same jak w bankach. Wynagrodzenie za nasze usługi ponosi bank, w którym jest realizowany kredyt. Koszt kredytu realizowanego z bankiem ze wsparciem lub bez wsparcia eksperta finansowego jest taki sam. Praca eksperta finansowego wyróżnia się tym, że na każdym etapie kredytu, ekspert zapewnia klientowi pełną, profesjonalną obsługę i informację: wspiera od momentu przygotowania i wypisania właściwych dokumentów do momentu przyznania środków, nadzoruje wszystkie etapy analizy i przyznania kredytu.
Od 1 stycznia 2017 roku KNF obligatoryjnie narzuciła na banki egzekwowanie wymogu posiadania obowiązkowego wkładu własnego w postaci 20% przy kredycie hipotecznym. Jednak w zależności od banku i sytuacji klienta wymóg ten może być zmniejszony do 10%. Należy również pamiętać, że często remont, wykończenie, działka czy nawet sama wartość nieruchomości to rzeczy, dzięki którym ten wkład własny już posiadamy.
Kredyty hipoteczne (zabezpieczone hipoteką mieszkania, działki lub domu) możemy podzielić na różne cele. Kredyt na cel mieszkaniowy to przede wszystkim zakup, remont, wykończenie mieszkania/domu z rynku pierwotnego lub wtórnego, również budowa domu systemem gospodarczym. Kredyt konsolidacyjny to łączenie mniejszych kredytów ratalnych (również kart kredytowych i limitów w koncie) w jedną ratę w celu obniżenia swoich aktualnych zobowiązań. Pożyczka hipoteczna to środki, które przeznaczyć mogą Państwo na dowolnie wybrany przez siebie cel. Kredyt refinansowy to rozwiązanie gdzie przenosimy swój dotychczasowy kredyt na cele mieszkaniowe do innego banku. Celem tego kredytu jest najczęściej uzyskanie (już jako sprawdzony klient banku) lepszych warunków cenowych niż te jakie mamy w dotychczasowym banku.
Na rynku istnieje duża ilość banków oferujących różne rozwiązania finansowe. Z ExpertPro możesz oczekiwać profesjonalnej obsługi oraz pomocy w porównaniu ofert na najwyższym poziomie. Dodatkowo na każdym etapie skomplikowanego procesu kredytowego możesz liczyć na naszą fachowość, rzetelność, ciągłą informację o aktualnym stanie kredytu. Pomoc od początku do końca.