• ul. Pułaskiego 21, 58-100 Świdnica,
  • ul. Rynek 22, 58-300 Wałbrzych
  • expertpro@expertpro.pl

ExpertPro

Firma Expert Pro powstała z pasji do ludzi oraz finansów. Choć firma jest stosunkowo nowa na rynku lokalnym to zespół w tym składzie tworzymy już od 2007 roku.

Wcześniej wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy pod szyldem między innymi marki Expander. Mając na uwadze chęć bliższej współpracy z naszymi Klientami postanowiliśmy stworzyć własną markę, która łączy standardy i wiedzę nabytą w dużych korporacjach z potrzebami i oczekiwaniami lokalnego klienta. Zarówno w naszej codziennej pracy jak i w kontaktach biznesowych mamy nadzieję na stworzenie przyjaznej atmosfery. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w oddziałach i korzystania z wszystkich promocji jakie przygotowaliśmy z myślą o was!.

    Specjalizacja

  • Kredyty
  • Ubezpieczenia
  • Nieruchomości

* Tematyka finansów jest naszą pasją, dlatego zajmujemy się rozwiązaniami, które wzajemnie się uzupełniają: pozyskiwaniem finansowania, ubezpieczeniami i nieruchomościami.

Kredyty hipoteczne

Dom to najważniejsze miejsce na ziemi. Wszyscy to wiemy. Z nami załatwisz wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Doradzimy Ci przy wyborze najkorzystniejszej oferty. Pomożemy w skompletowaniu wymaganych dokumentów. Zapoznamy ze szczegółami umowy kredytowej. Wytłumaczymy wszystko prostym i przyjaznym językiem.

Ubezpieczenia

Warto się ubezpieczać. Dobrze jest mieć pewność, że „na wszelki wypadek” mamy zapewnione wsparcie, z którego będziemy mogli skorzystać. My albo nasi najbliżsi. Chroń zdrowie, rodzinę, dom, samochód. Porozmawiajmy, zobacz co zyskujesz. Podejmij racjonalną decyzję – dostarczymy Ci mocne argumenty…

Nieruchomości

Uwielbiamy być użyteczni. Kupującym pomagamy znaleźć własny kąt. Sprzedającym ułatwiamy znalezienie nabywcy. Wynajmujących zbliżamy do siebie. W 2017 roku pośredniczyliśmy w blisko 1000 transakcji. O nieruchomościach w regionie Dolnośląskim wiemy prawie wszystko. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Kredyty i pożyczki gotówkowe

Wszyscy mamy marzenia. Czasami, żeby osiągnąć to, co zaplanowaliśmy potrzebujemy dodatkowych, szybkich pieniędzy. My jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Z Expert Pro porównasz oferty kredytów i pożyczek kilkunastu banków, dzięki czemu wybierzesz dla siebie najkorzystniejszą propozycję.